Hızlı Çözüm

0 850 241 0830

7/24 Hizmet

VİZYONUMUZ

ARABAMIÇEK.COM Yol Yardım Hizmetleri bünyesinde yol yardım hizmetleri sunan profesyonel ekibi ile birlikte, sektörde bulunan yol yardım şirketlerinden hizmet ve fiyat politikasının sizlerin beklentilerinin yeterince karşılanmadığını, daha esnek ve ulaşılabilir olması gerektiğini düşünerekten yaptığımız pazar analizlerinde de süreklilik ve bütünlük sağlayamadığını gördüğümüz hizmetleri, tek bir çatı altında toplayarak hem bir açığı kapatabilmek hem de farklı bir bakış açısı getirebilmek için değişik analizler yaparak, daha fazla ürün yelpazesi olan bir çalışma gerçekleştirdik. 3 yılı aşkın süren yoğun bir çalışma temposuyla, sonunda bu hizmetleri sağlayan profesyonel ekipleri aynı çatı altında toplayarak, sizlere hizmet verebilmek için gerekli şartları oluşturduk. ARABAMIÇEK.COM  fikri hizmet odaklı olduğumuzdan kaynaklı gerçekleşti. Gerçekleştirdiğimiz bu proje sonucunda, alanında PROFESYONEL çalışanlarımızla, geniş ürün yelpazesi seçenekleri ile ARABAMIÇEK.COM Hizmet Paketlerini, sizlere sunmak için bu yola baş koyduk ve başladık.ARABAMIÇEK.COM ekibi olarak sloganımız Hiçbir iş güvensiz yapılacak kadar acil ve önemli değildir, güven verip değer katarak hep birlikte mutlu olmak.


MİSYONUMUZ

ARABAMIÇEK.COM, hayatımızda şahsımıza ait olan, maddi anlamda sahip olduğumuz çoğu eşyalarımıza özellikle hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen araçlarınızla seyahate çıktığınız ilk günden itibaren , sizlerin yanında yer alır. Bu süreçte, her ne şekilde yolda kalmış olursanız olun sizlere bir telefon kadar yakın olmakla birlikte sizlerin bir an önce seyahatinize devam etmeniz için en üst seviyede çaba gösteririz. Almış olduğunuz paket dahilinde tüm bu hizmetlere hiçbir ücret ödemezsiniz. Tüm bu süreçlerdeki çabalarımızın nedeni, yolda kaldığınız durumlarda sizlerin en kısa sürede memnuniyetinizi almak, cebinizden fazladan para çıkmamasını sağlamak ve ARABAMIÇEK.COM adı altında herkes tarafından bilinen dev bir markayı, daha da büyüterek, ülkemiz ekonomisine katma değerli %100 yerli olan bir marka kazandırmaktır.

Ekibimizle birlikte uzlaşarak geldiğimiz bu yolda iş arkadaşlarımızla yoğun bir tempoda, planlı ve hassas bir şekilde çalışarak oluşturduğumuz yeni işimizde sizlerin memnuniyetine ve düşüncelerine önem vererek sizleri hoşnut edebilecek çalışmalar öne sürdük Arabamıçek.com seni önemsiyor…

 

Hiçbir iş güvensiz yapılacak kadar acil ve önemli değildir, güven ve değer vererek hep birlikte mutlu olmak.


Hızlı Çözüm

0 850 241 0830

7/24 Hizmet